Планы мероприятий - Верхолесский УПК ДС-СШ
Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Планы мероприятий

РАСКЛАД
работы аб'яднанняў па інтарэсах
ў шосты школьны дзень
 на 2021/2022 н. г.

Назва аб’яднання

 па інтарэсах.

Кіраўнік аб’яднання

 

Субота

“Кветкаводства”

Брухан Т.І., каб. 5

1)12:00 - 12:45

(13:00)

“Беларуская   народная творчасць”

Брухан Т.І., каб.  5

1)10:00-10:45

2)10:55-11:40

11:40-12:00

“Па родных прасторах ”

Хадыніцкая Т.У., каб.17

09:00 - 09:45

(10:00)

ПЛАН РАБОТЫ

ў шосты школьны дзень

на I паўгоддзе 2021/2022 н.г.

 

Дата

Мерапрыемствы

Удзель-нікі

(класы)

Час правя-дзення

Месца

правя-дзення

Адказныя

04.09

 

Дзень малой радзімы

Фотаконкурс

“Мой родны кут”

1-11

10:00-11:00

 

Каб. 5

Поўх В.С.

11.09

Дзень здароўя

Гульня «Няхай усмешка

здароўем зіхаціць!»

1-6

10:00-11:00

Каб. 19

Хадыніцкая Т.У.

Круглы стол

“Здаровы лад жыцця –

норма паводзін”

7-9

10:00-11:00

Каб. 5

Брухан Т.І.

18.09

Дзень экалогіі

Гульня

“Экалагічны калейдаскоп ”

1-6

10:00-11:00

Каб. 2

Калядзюк М.А.

Віктарына

“Юны эколаг”

7-9

10:00-11:00

Каб. 20

Ляшчынскі Г.П.

25.09

Дзень творчай працы

Майстар -клас“Сваімі рукамі”

1-9

10:00-11:00

Каб. 13  

Балабушка Г.С.

02.10

Дзень інтэлектуальнай гульні

Гульня “Што?Дзе?Калі?”

1-6

10:00-11:00

Каб. 13

Анішчук Т.П.

Інтэлектуальная гульня

“ Шчаслівы выпадак“

7-9

10:00-11:00

Каб. 19

Хадыніцкая Т.У.

09.10

Дзень здароўя

Падарожжа

“Шлях у краіну Здароўе”

1- 6

10:00-11:00

Каб.2

Калядзюк М.А.

Інтэлектуальная гульня

“Маё здароўе—здароўе нацыі”

7- 9

10:00-11:00

Каб. 5

Поўх В.С.

 

16.10

Прафарыентацыйны дзень

Гульня

“У свеце прафесій”

1-6

10:00-11:00

Каб. 4

Граматопула В.А.

Конкурс

“ Прафслоўнік”

7-9

10:00-11:00

Каб. 5

Брухан Т.І.

23.10

Дзень прафілактыкі

шкодных звычак

Гульня “У вольны час”

1-6

10:00-11:00

Каб. 1

Пяшко В.В.

Круглы стол

“Быць здаровым модна”

7-9

10:00-11:00

Каб. 20

Ляшчынскі Г.П.

30.10

Дзень беражлівасці

Гульня “Зберажэм прыроду”

1-6

10:00-11:00

Каб. 4

Сінчук А.К.

Пазнавальны час

“Законы беражлівасці”

7-11

10:00-11:00

Каб. 13

Балабушка Г.С.

06.11

Дзень літаратурнай творчасці

Падарожжа

“У свет казак”

1-6

10:00-11:00

Каб. 20

Анішчук Т.П.

Літаратурная віктарына

“Па старонках любімых кніг”

7-9

10:00-11:00

Каб. 6

Шпакоўская В.А.

13.11

 

Дзень здароўя

Гульня

“Калі хочаш быць здаровым”

1-6

10:00-11:00

Каб. 2

Калядзюк М.А.

Час здароўя

“ Звычкі, якія забіраюць жыццё”

7-11

10:00-11:00

Каб.5

Поўх В.С.

20.11

Дзень беражлівасці

Падарожжа “Клапаты аб будучым”

1-6

10:00-11:00

Каб. 1

Пяшко В.В.

Дзелавая гульня

“Законы беражлівасці”

7-11

10:00-11:00

Каб. 5

Брухан Т.І.

 

27.11

Дзень прафілактыкі

Віктарына

“Чырвоны, жоўты, зялёны”

1-6

10:00-11:00

Каб. 20

Анішчук Т.П.

Конкурс

“Знаўцы ПДР “

7-9

10:00-11:00

Каб. 13

Балабушка Г.С.

04.12

Дзень кнігі

Конкурс

“Кніга—твой лепшы сябар”

1-6

10:00-11:00

Каб. 4

Сінчук А.К.

Інтэлектуальны марафон

“ Ни к чему нам интернет—

лучше книги друга нет!”

7-9

10:00-11:00

Каб. 6

Шпакоўская В.А.

11.12

Дзень здароўя

Час здароўя

“Я здароўе берагу—

сам сабе дапамагу”

1-9

10:00-11:00

Каб. 20

Ляшчынскі Г.П.

18.12

Дзень прафілактыкі

Вусны часопіс

“Карысныя парады”

1-6

10:00-11:00

Каб. 19

Хадыніцкая Т.У.

Прафілактычны занятак

“Мы ў адказе за свае ўчынкі”

7-9

10:00-11:00

Каб. 20

Ляшчынскі

Г.П.

ПЛАН

спартыўна - масавых

і фізкультурна - аздараўленчых мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень тыдня

І паўгоддзе 2021/2022 н. г.

Дата

Мерапрыемствы

Удзельнікі

(класы)

Час правя-дзення

Месца

правя-дзення

Адказныя

04.09

Першынства школы па л/а шматбор’і “Шкаліада”

3-11

11:00-12:00

Стадыён

Власюк М.В.

11.09

Дзень здароўя

“Здаровы я –здаровая сям’я – здаровая краіна”

2-11

11:00-12:00

Стадыён

Власюк М.В.

18.09

Фізкультурнае святаясёлая краіна Спартландыя"

1-11

11:00-12:00

Стадыён

Грамматопула В.А.

25.09

Спаборніцтвы па л/а

(скачкі ў даўжыню)

4-11

11:00-12:00

Стадыён

Пяшко В.В.

02.10

Спартыўны конкурс

“ Вясёлы мяч”

1-11

11:00-12:00

Стадыён

Сінчук А.К.

09.10

Дзень здароўя

Л/а крос“Рух-гэта жыццё”

2-11

11:00-12:00

Стадыён

Власюк М.В.

16.10

 

Спатыўны конкурс

“Гэты спрытны аранжавы мяч”

5-11

11:00-12:00

Спарт. зала

Власюк М.В.

23.10

Спартыўны конкурс “Пераадоленне перашкод”

5-11

11:00-12:00

Спарт. зала

Власюк М.В.

30.10

Велапаход выхаднога дня

“Алімпійскія старты”

5-11

11:00-12:00

Каб.7

(месца збору)

Власюк М.В.

 

13.11

Дзень здароўя

“Вас выклікае Спартландыя”

2-11

11:00-12:00

Спарт. зала

Грамматопула В.А.

20.11

Спартыўны конкурс

“Перадача мяча”

6-11

11:00-12:00

Спарт. зала

Власюк М.В.

27.11

Спартыўны конкурс

“Падача мяча”

6-11

11:00-12:00

Спарт. зала

Власюк М.В.

04.12

Спартыўная гульня

“Мяч над сеткай”

6-11

11:00-12:00

Спарт. зала

Власюк М.В.

11.12

Дзень здароўя

“Гибкость, ловкость, красота”

2-11

11:00-12:00

Спарт. зала

Власюк М.В.

18.12

Паход выхаднога дня

2-11

11:00-12:00

Каб.7

(месца збору)

Власюк М.В.